Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.05.2017 10:06
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Pościg na grzbiecie misia porównany z wersją na PSone
1218V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Pościg na grzbiecie misia porównany z wersją na PSone

Activision chwali się kolejnymi materiałami z Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Tym razem możemy sprawdzić, jak deweloperzy poradzili sobie z opracowaniem od zera pamiętnego pościgu z pewnym białym niedźwiadkiem.

Oczywiście scena pościgu byłaby niepełna bez szybkich pojazdów. W tym konkretnym przypadku za "brykę" robi miś Polar, który zadebiutował w Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back. Niedźwiadek występował też m.in. w trzech odsłonach kartingowych spin-offów (które były zresztą bardzo udane).

Etap w kanałach z Crash Bandicoot N-Sane Trilogy wygląda wspaniale

Patrząc na gameplaye z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy widać, że autorzy naprawdę przykładają się do powierzonego zadania. Grafika jest świetna, ale nie zaburza jednocześnie dawnej struktury poziomów, które odzwierciedlono z ogromną dbałością o szczegóły. Jedyną różnicą, którą można zauważyć jest szersza "trasa" etapu (no i może trochę inny rodzaj zbieranych jabłek, które się nam nieco zazieleniły).

Kiedy zagramy w to cudo? Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Musimy uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości. Platformówka 3D zadebiutuje na rynku 30 czerwca 2017 r. Póki co potwierdzono tylko wersję na PS4.


Tagi: Activision crash bandicoot ps4 retro szarak vicarious