Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2017 18:49
Bohater The Division
3397V

The Division za darmo. Ubisoft zaprasza na weekendowe strzelanie

Główne prace nad The Division zostały już zakończone, ale od czasu do czasu Ubisoft przypomina graczom o tej produkcji. Firma zaprasza na kolejny darmowy weekend, podczas którego zainteresowani mogą wypróbować produkcję.

The Division zadebiutowało w marcu 2016 roku. Tytuł zebrał mieszane opinie wśród społeczności, ponieważ Ubisoft nie zagwarantował oczekiwanej zawartości. Dopiero liczne dodatki znacząco rozbudowały pozycję.

The Division w Encyklopedii PPE.pl

W dniach 4-7 maja na serwerach The Division nie zabraknie chętnych do rozgrywki. Ubisoft zdecydował się na otwarcie serwerów dla wszystkich zainteresowanych na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Gracze otrzymają dostęp do zawartości ze standardowej wersji, czyli wykonamy sporo misji, postrzelamy ze znajomymi, a dodatkowo możemy zasmakować w zmaganiach PVP w DarkZone. Twórcy zaznaczają, że gracze, którzy zdecydują się nabyć pozycję po weekendzie, otrzymają możliwość kontynuowania zabawy, a dodatkowo przygotowano dla klientów specjalne rabaty.

Dokładnie godziny rozpoczęcia rozgrywki dla poszczególnych stref znajdziecie w galerii. Na deser autorzy przypominają jeden z materiałów, na którym zostały przedstawione porady dla początkujących.

W niedalekiej przyszłości powinniśmy otrzymać pierwsze zapowiedzi The Division 2. Nie jest raczej sekretem, że kontynuacja powstaje, ponieważ Ubisoft w tym wypadku (podobnie jak przy Watch Dogs) zapowiedział rozwijanie serii.

Materiał: Tom Clancy's The Division - Do's and Don'ts Starter Guide

Źródło: http://blog.ubi.com/play-division-free-may-4-7/

Tagi: