Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2017 23:00
For Honor 2 sezon
610V

For Honor. Zwiastuny przedstawiają nowych bohaterów

Wkrótce rozpocznie się drugi sezon zmagań w For Honor. Najważniejszym elementem nadciągających zmian jest dla wielu pojawienie się kolejnych bohaterów, którzy zostali zaprezentowani na indywidualnych zwiastunach.

Na 16 maja Ubisoft zapowiedział początek drugiego sezonu For Honor. Wydarzenie zatytułowane Cień i Potęga pozwoli graczom ponownie rywalizować w Wojnie Frakcji, a dodatkowo na serwerach pojawi się świeżutka zawartość.

For Honor w Encyklopedii PPE.pl

Sympatycy For Honor długo czekali na pierwszą, poważną aktualizację. Na szczęście już w połowie miesiąca gra zostanie powiększona o Centuriona i Shinobiego. Wojownicy otrzymali indywidualne zwiastuny, na których przedstawiają szerokiej publiczności swoje zdolności.

Z tej dwójki zdecydowanie bardziej odpowiada mi Shinobi, który może okazać się szybkim i dynamicznym herosem. Z drugiej strony miłośnicy „czołgów” mogą zainteresować się Centurionem… Nawet na tak krótkim zwiastunie postać pokazuje swoje prawdziwe oblicze.

W dniu premiery bohaterów na serwerach pojawią się również dwie dodatkowe mapy, a ponadto studio opublikuje wielką aktualizację zapewniającą balans.  

Należy oczywiście pamiętać, że Centurion i Shinobi będą na początku dostępnie wyłącznie dla posiadaczy Przepustki Sezonowej. Po siedmiu dniach gracze otrzymają możliwość wydania prawdziwej lub wirtualnej gotówki na tych przyjemniaczków.

Źródło: YouTube.com

Tagi: For Honor trailer Ubisoft zwiastun