Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2017 21:00
Bohater The Surge
759V

The Surge ponownie intryguje. Gameplay prezentuje efektowną walkę

Deck 13 odlicza dni do wielkiej premiery The Surge. Gra została zaprezentowana na kolejnym materiale i ponownie propozycja Niemców może się podobać. 

Na 16 maja zaplanowano premierę The Surge. Jest to pierwsza produkcja Deck 13 po zakończeniu prac nad Lords of the Fallen. Autorzy wielokrotnie zapowiadali, że wyciągnęli sporą lekcję z przygody Harkyna.

The Surge w Encyklopedii PPE.pl

W Sieci wylądował świeży fragment rozgrywki z The Surge, który wygląda naprawdę konkretnie. Główny bohater ma okazję stoczyć kilka bojów z wielkimi maszynami i walka w tym wypadku prezentuje się naprawdę nieźle.

Ciekawym elementem bez wątpienia jest możliwość wybierania części ciała, w którą chcemy zniszczyć. Zadając coraz to większe obrażenia przykładowo nodze, sprawimy, że ona odpadnie… System może otworzyć sporo opcji dla graczy sympatyzujących z gatunkiem. Na filmie zobaczycie również pojedynek z wielkim bossem. W tym wypadku gracz musi celować w wyznaczone miejsca.

The Surge może okazać się dobrą propozycją dla fanów Dark Souls – jak wiadomo From Software pracuje nad kilkoma projektami, a jeden z tytułów ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku.

Materiał: The Surge gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deck 13 Focus Home Interactive gameplay The Surge