Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2017 17:54
Darksiders 3 oficjalnie
3623V

Darksiders 3 oficjalnie! Zwiastun przedstawia główną bohaterkę

Nie musieliśmy długo czekać. Po przedwczesnej publikacji szczegółów przez Amazon, twórcy zdecydowali się nie trzymać dłużej graczy w niepewności… Zobaczcie pierwszy zwiastun Darksiders 3. Poznajcie Furię!

Bez zbędnego i niepotrzebnego czekania. THQ Nordic oraz Gunfire Games oficjalnie zaprezentowali Darksiders 3, które w 2018 roku zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Darksiders 3 w Encyklopedii PPE.pl

Akcja produkcji została umiejscowiona w podobnym czasie do Darksiders 2, jednak główną bohaterką została Furia, siostra Wojny, która musi zmierzyć się z „Siedmioma Grzechami Głównymi”. Nad tytułem czuwa wspomniane Gunfire Games, które w zasadzie składa się z byłych pracowników Vigil Games, którzy wcześniej pracowali nad Darksiders i Darksiders 2.

Pod względem rozgrywki możemy ponownie oczekiwać wielkiego świata, który będziemy przemierzać w butach wspomnianej bohaterki. Protagonistka zaoferuje zupełnie nowe doświadczenie, ponieważ autorzy zdecydowali się stworzyć kolejną broń siejącą zniszczenie.

Pierwszy materiał potrafi rozbudzić oczekiwania, bo dla wielu Darksiders to jedno z najbardziej niedocenionych IP ubiegłej generacji. Możemy mieć pewność, że THQ Nordic odpowiednio zadba o markę i w konsekwencji sympatycy gatunku otrzymają kawał przyjemnej opowieści z satysfakcjonującą walką.

Tagi: Darksiders 3 trailer zwiastun