Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2017 20:44
Tekken 7 bob
862V

Tekken 7. Gameplay z kampanii i zwiastun przedstawia zawodników

Japończycy nie zamierzają dłużej czekać. Bandai Namco opublikowało pierwszy zwiastun ujawniający bohaterów z Tekken 7, a dodatkowo możemy spojrzeć na 11 minutowy fragment historii. Machina ruszyła!

Kilka godzin temu japoński oddział Bandai Namco opublikował prezentację trybów z Tekken 7, a teraz możemy zerknąć na kolejne filmy. Europejczycy postanowili pokazać pierwszych bohaterów, a dodatkowo opublikowano fragment Story Mode.

Tekken 7 - Poradnik. System walki, Rage, Fight Money, Story Mode, trofea

Jeszcze w ubiegłym tygodniu czekaliśmy na odpalenie machiny marketingowej, ale jak widać japońska korporacja nie zamierza dłużej czekać. Jeszcze przed samą premierą Injustice 2 pojawił się zwiastun prezentujący pierwszych zawodników z Tekken 7.

Marshall Law, Feng, Bob, Bryan, Devil Jin, Hwoarang, Gigas oraz Katarina są ozdobą materiału, ale w tym wypadku trudno mówić o „wielkim odsłonięciu obsady”, bo przecież Japończycy testowali pozycję przez cały ubiegły rok i z tego powodu poznaliśmy zestaw wszystkich wojowników.

Trailer został jednak zmontowany z pomysłem. To kawał przyjemnej prezentacji bohaterów, ponieważ możemy spojrzeć na ciągłą akcję przepełnioną wieloma mocnymi ciosami. Możemy mieć pewność, że w kolejnych tygodniach autorzy przedstawią następne filmy i tym samym pozwolą spojrzeć na całą obsadę.

Na deser zachęcam do dłuższej prezentacji kampanii. Autorzy wielokrotnie podkreślali, że w tym wypadku możemy liczyć na mocną opowieść, która zamknie wszystkie niedopowiedziane tematy z poprzednich odsłon, a jednocześnie zaoferuje kilka świeżych wątków.  

Materiał: Tekken 7 - Gameplay Story Mode i Roster highlights #1

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Tekken 7 trailer zwiastun