Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.04.2017 10:41
Śródziemie: Cień Wojny. Zobaczcie role-playowy system ekwipunku
1862V

Śródziemie: Cień Wojny. Zobaczcie role-playowy system ekwipunku

Niedawno mogliśmy przyjrzeć się bliżej niebezpiecznym bestiom, które wystąpią w sequelu Śródziemie: Cień Mordoru. Tym razem mamy okazję podejrzeć, jakie erpegowe atrakcje szykują dla nas autory Środziemie: Cień Wojny.

Tym razem Monolith Productions kładzie znacznie większy nacisk na motywy role-playowe związane z ekwipunkiem głównego bohatera. W Śródziemie: Cień Wojny nie zabraknie ciekawych zestawów rynsztunku, zapewniających rozmaite unikalne cechy.

Śródziemie: Cień Wojny w Encyklopedii PPE.pl

Do gameplayu prezentującego system ekwipunku z Śródziemie: Cień Wojny dorwała się redakcja IGN. Dziennikarze prezentują w poniższym filmiku, jak zmienia się wygląd Taliona po zakładaniu kolejnych elementów wyposażenia. Bohaterowi można zmieniać miecze, sztylety, łuki, pancerze, płaszcze oraz pierścienie. Jak rzecz wygląda w akcji możecie sprawdzić poniżej.

Dodanie takich elementów na pewno wzbogaca gameplay i zwiększa satysfakcję z zabawy. Obserwowanie jak bohater biega w coraz lepszym wyposażeniu, a nie tylko jak zmieniają się cyferki statystyk, zawsze zapewnia pozytywne wrażenia.

 

Tagi: gameplay ign monolith śródziemie śródziemie; cień wojny