Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2017 19:59
NieR Automata DLC
823V

NieR: Automata. Wyczekiwane DLC również na Zachodzie

Square Enix potwierdziło datę premiery wyczekiwanego przez graczy rozszerzenia do NieR: Automata. Dodatek pozwoli zmierzyć się z szefem japońskiego studia.

NieR: Automata to ostatni hit Platinum Games. Twórcy za pomocą tej opowieści pokazali, że nadal potrafią stworzyć ekscytujące i dynamiczne produkcje. Studio zamierza rozwijać pozycję przez liczne DLC.

NieR: Automata w Encyklopedii PPE.pl

Pierwsze konkretne informacje na temat dodatku przedstawiliśmy na portalu już w ubiegłym tygodniu, ale dopiero dzisiaj Square Enix potwierdziło również zachodnią datę premiery. DLC zatytułowane „3C3C1D119440927” trafi na PlayStation 4 i komputery osobiste dokładnie 2 maja.

W rozszerzeniu zainteresowani zmierzą się z trzema nowymi bossami i w grze pojawi się prezes Platinum Games (Kenichi Sato) oraz szefem Square Enix (Yosuke Matsuda). Za pokonanie wszystkich przeciwników, gracze zgarną między innymi specjalne maski z unikalnymi efektami, nowy sprzęt oraz akcesoria kosmetyczne i kostiumy dla bohaterów.

Twórcy chcąc zachęcić do przygotowanych atrakcji opublikowali dwa nowe materiały. Dobrze wygląda dialog „I wanna fight you-know-who”… Tylko ja mam skojarzenia z Voldemortem? :)  

Tagi: dlc nier: automata Platinum Games zwiastun

Nie przegap