Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.04.2017 15:21
Call of Duty: WWII. Data premiery, miejsce akcji i kooperacja!
4992V

Call of Duty: WWII. Data premiery, miejsce akcji i kooperacja!

Już za kilka dni otrzymamy pierwszy zwiastun najnowszej odsłony Call of Duty, która to po latach wraca do swoich korzeni. Jednakże zanim to nastąpi, mamy okazję poznać sporo informacji z licznych przecieków.

Sledgehammer Games naprawdę postarało się i poświęciło mnóstwo czasu na przygotowanie merytoryczne, które bardzo pomoże studiu w oddaniu realiów II Wojny Światowej w należyty i godny sposób.

Call of Duty: WWII w Encyklopedii PPE

Dzięki zdjęciu ulotki mającej promować tytuł wiemy, iż ekipa SG zabierze nas znów do Normandii podczas akcji D-Day, a także powalczymy w najbardziej ikonicznych lokacjach w całej Europie, czyli możemy śmiało założyć, iż dostaniemy tu Stalingrad, Berlin, a także może i front włoski, skandynawski bądź też inwazję na Polskę.

Dodatkowo gra dostanie osobny tryb kooperacji, który zapewni nam intensywne, niezapomniane wrażenia, które przeżyjemy w osobnej kampanii fabularnej! Jeśli zaś chodzi o typowy tryb multiplayer, ten postawi na dynamiczną "przyziemną" rozgrywkę i interakcje społeczne graczy Call of Duty. Dodatkowo ci, którzy złożą pre-order na grę otrzymają dostęp do zamkniętej bety.

W ramach ciekawostki można wspomnieć, iż jeden z producentów Brothers in Arms zaprezentował na Twitterze bezpośrednie porównanie grafiki promującej jego grę z nowym CoD-em - podobieństwo jest aż nadto uderzające.

Przypominamy także, że CoD: WWII zadebiutuje już 3 listopada, a pokaz rozgrywki odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 19:00.

Źródło: http://wccftech.com/cod-wwii-leak-blowout-normandy-coop-beta/

Tagi: Call of Duty: WWII cod wwii Sledgehammer Games