SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.04.2017 09:41
Z Archiwum X. Nowy sezon oficjalnie zapowiedziany!
1552V

Z Archiwum X. Nowy sezon oficjalnie zapowiedziany!

Najnowszy sezon Z Archiwum X miał wzloty i upadki, ale generalnie można powiedzieć, że fani ciepło przyjęli reaktywację kultowego serialu. Na szczęście Fox nie będzie nam długo kazał czekać na kontynuację przygód agenta Foxa Muldera i Dane Scully.

Gillian Anderson i David Duchovny znów będą rozwiązywać dziwaczne tajemnice. Sieć telewizyjna FOX ujawniła kilka godzin temu, że najnowsza edycja serialu Z Archiwum X (The X-Files) zostanie opublikowana "niedługo".

Recenzja Z Archiwum X na PPE.pl

Pytanie na ile epizodów możemy liczyć? Plakat promujący nowy sezon Z Archiwum X nie odpowiada na to pytanie, ale od czego jest Facebook? Na oficjalnym profilu The X-Files administracja jest bardzo aktywna, odpowiadając na pytania fanów. Dzięki temu wiemy, że FOX przygotował 10 zupełnie nowych odcinków serialu.

Za produkcję nowego sezonu Z Archiwum X odpowiada Chris Carter (autor całej marki) a w rolach agenta Muldera i Scully ponownie występują David Duchovny i Gillian Anderson.

Jak podobał się wam ostatni sezon Z Archiwum X? Niektórzy narzekają na przesadne wtłaczanie humoru do scenariusza. Jest jednak sporo osób, które uznały ostatnie 10 odcinków tej serii za rewelacyjne produkcje, na poziomie najlepszych epizodów serii.

Poniżej zwiastun poprzedniej, dziesiątej serii Z Archiwum X.

Źródło: FOX

Tagi: fox serial sezon x-files z archiwum x zapowiedź

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme