SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2017 19:32
Wielki potwór z Śródziemie: Cień Wojny
2460V

Śródziemie: Cień Wojny. Gameplay przedstawia umiejętności „Predatora”

Monolith Productions wciąż pracuje nad drugą opowieścią Taliona, ale możemy mieć pewność, że znany bohater otrzyma kilka nowych umiejętności. Najnowszy gameplay ze Śródziemie: Cień Wojny skupia się właśnie na zdolnościach protagonisty. 

Monolith Productions nie ma łatwego zadania. Twórcy zdecydowali się na bezpośrednią kontynuację, w której ponownie wcielimy się w Taliona. Bohater otrzyma oczywiście nowe umiejętności i za ich pomocą będzie eliminował kolejnych przeciwników.

Śródziemie: Cień Wojny w Encyklopedii PPE.pl

Twórcy postanowili ujawnić nowe drzewo umiejętności. W „Predatorze” pojawia się między innymi zręczność elfów, dzięki której heros może w dynamiczny sposób skakać po budynkach lub doskakiwać do przeciwników.

Świetnie zapowiada się również zatruwanie – za pomocą strzały wpłyniemy na stan zdrowia przeciwnika lub po prostu skazimy wodę. Będzie to bez wątpienia ciekawy skill, który może znacząco ubarwić pojedynki.

Jestem również pewien, że wielu graczy skorzysta z „łańcucha widna”, bo przygotowana zdolność pozwala na efektowne ubijanie większej liczby orków. Przy odpowiednim wykorzystaniu przyjaciel protagonisty może zamieszać. Celebrimbor przyda się także w przypadku „śmiertelnego widma”, gdzie współtowarzysz broni zaatakuje rywala w odpowiednim momencie.

Deweloperzy w interesujący sposób starają się ubarwić grę i nowe zdolności pewnie umilą poznawanie historii. W niedalekiej przyszłości otrzymamy pierwsze konkrety dotyczące przygody, bo aktualnie studio nie zdradziło szczegółów dotyczących wydarzeń.

Tagi: monolith productions śródziemie: cień wojny warner bros.

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Śródziemie: Cień Wojny
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 10.10.2017
  • Napisy
  • od lat 18 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme