SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2017 17:38
King z Tekken 7
967V

Tekken 7. Gameplay z walki King vs. Heihachi

Fani Tekkena odliczają dni do wielkiej premiery Tekken 7. Bandai Namco postanowiło przypomnieć o produkcji i opublikowało kolejną walkę. W starciu główne skrzypce odgrywa King, który pokazuje kilka mocnych chwytów.

Bandai Namco małymi krokami przygotowuje graczy na premierę Tekken 7. Aktualnie oglądamy wyłącznie szybkie walki w wykonaniu dwóch zawodników, ale możemy mieć pewność, że wkrótce machina ruszy pełną parą.

Tekken 7 w Encyklopedii PPE.pl

Gwiazdą dzisiejszego materiału jest King. Zamaskowana postać występuje w turnieju od pierwszej edycji – na starcie James chciał zebrać pieniądze na budowę sierocińca, by dzieciaki nie musiały przeżywać koszmaru, którego on doświadczył.

Wojownik bez najmniejszych problemów radzi sobie ze „staruszkiem” i pokazuje mu nawet kilka mocnych chwytów… Choć trzeba mieć świadomość, że King potrafi zdecydowanie lepiej manewrować rywalem.

Materiał pozwala również spojrzeć na Rage Attack –  mechanika wciąż zbiera mieszane opinie, ale ja z werdyktem dotyczącym tej propozycji wstrzymam się do czerwca. W końcu nikogo nie powinno dziwić, że Japończycy postanowili odrobinę ubarwić rozgrywkę.

Materiał: Tekken 7 - PS4/XB1/PC - King VS Heihachi 

Źródło: YouTube.com

Tagi: bandai namco gameplay tekken 7

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Tekken 7
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 02.06.2017
  • Nie
  • od lat 16 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme