SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2017 19:00
Zmagania w GeForce CUP 2017
298V

GeForce Cup 2017 trwa. Gracze walczą o 30 tysięcy dolarów

W Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się pod koniec maja wielki finał GeForce Cup 2017. Właśnie trwa druga tura kwalifikacji do tego międzynarodowego turnieju i zmagania możecie śledzić za pośrednictwem Twitch.TV.

GeForce Cup 2017 to wielkie wydarzenie na scenie Counter-Strike: Global Offensive. Organizatorzy zdecydowali się zaprosić na finały cztery zespoły (Fnatic Academy, PENTA Sports, Space Soldiers oraz Team Kinguin) i przeznaczyć cztery dodatkowe sloty na dwie tury kwalifikacji. Pierwsza odbyła się na początku kwietnia, a druga właśnie trwa.

E-Sport na Igrzyskach Azjatyckich w 2020 roku!

Wczoraj o godzinie 18:00 rozpoczął się drugi turniej kwalifikacyjny, dzięki któremu dwie najlepsze formacje awansują na finał we Wrocławiu. Pełną rozpiskę zawodów znajdziecie w tym miejscu. Podczas starć finałowych osiem drużyn zawalczy o 30 tysięcy dolarów. Jest to spora pula, która zachęciła wiele znanych zespołów do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Miejsce na finale dzięki eliminacjom zapewniły sobie aktualnie dwie drużyny: MK.eSports oraz studsmattor. GeForce Cup 2017 to bez wątpienia ciekawy sprawdzian dla wielu młodych zespołów z naszego kraju, które chcą sprawdzić swoje umiejętności w profesjonalnych zmaganiach.  

Dodatkowe szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie na stronie GeForceCUP.pl. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20:00 i będzie trwać do 23:00. W tym czasie zostaną wyłonione ostatnie zespoły, które zaprezentują się we Wrocławiu. Komentarz w języku polskim zapewniają Piotr „Izak” Skowyrski i Patryk „easy” Dzięcioł.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: counter-strike: global offensive geforce geforce cup 2017

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme