Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.04.2017 14:47
NieR: Automata. Japoński hit otrzyma seksowne kostiumy i nową arenę walki! [Aktualizacja]
3365V

NieR: Automata. Japoński hit otrzyma seksowne kostiumy i nową arenę walki! [Aktualizacja]

Tegoroczna ofensywa gier pochodzących z Kraju Kwitnącej Wiśni przybierała na sile z każdym kolejnym miesiącem. Jednym z najlepszych tytułów z tej fali jest oczywiście Nier: Automata.

Najbardziej niedoceniona gra z ery PS3 doczekała się swojego sequela, który jeszcze bardziej pobił ją na głowę swoją jakością.

Megaporadnik do Nier: Automata!

Oczywiście gracze już po kilku godzinach od premiery zaczęli wrzucać do Sieci mnóstwo materiałów, w których... zaglądają 2B pod spódniczkę. Wiadomo, Platinum samo sprowokowało takie zachowania, więc mogliśmy się spodziewać, że sprawy pójdą o krok dalej i rzeczywiście tak się dzieje.

Już 2 maja w Japonii zadebiutuje specjalne DLC, które pozwoli nam przebrać postacie w stroje z pierwszej części serii, a także w dedykowane, bardzo seksowne ciuszki, które zobaczycie w naszej galerii.

Ponadto do gry dojdzie nowa arenka walk, którą to znajdziecie skrytą za “apologetic machines". Niestety nie wiadomo kiedy dodatek zadebiutuje na Zachodzie, choć wiemy, że ich cena osiągnie mniej więcej 15 dolarów, co jest dosyć wysokim pułapem, biorąc pod uwagę ilość wprowadzanej zawartości.

[Aktualizacja]

Dodatek obejmuje:

  • Kostiumy z Nier: Replicant dla 2B, 9S i A2
  • Nową muzykę
  • Zmianę koloru włosów
  • Maski dające różne efekty
  • Pociski zmieniające wygląd wrogich pocisków

Jest i trailer!

Tagi: dlc jrpg nier: automata Platinum Games sexy costumes Square Enix

Nie przegap