Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.04.2017 11:11
Star Wars: Battlefront II. EA uruchomiło już oficjalną witrynę
1062V

Star Wars: Battlefront II. EA uruchomiło już oficjalną witrynę

Star Wars: Battlefront II nadciąga, o czym przypomniał nam pierwszy zwiastun strzelaniny. Wreszcie z pełną kampanią singleplayer i z motywami ze wszystkich odcinków Gwiezdnych Wojen.

W związku z wczorajszym "wyciekiem" (w Sieci pojawił się trailer gry, który można było oglądać przez wiele godzin) EA postanowiło nie czekać dłużej, tylko już teraz opublikować oficjalną stronę gry. Znajdziecie ją w tym miejscu.

Star Wars: Battlefront II. Zwiastun, data premiery i konkrety fabuły

Niestety na razie na rzeczonej witrynie nie znajdziemy nic oprócz opcji zapisania się do newslettera i informacji, że pierwszy trailer Star Wars: Battlefront II zostanie ujawniony 15 kwietnia. Akurat tutaj nie ma coś spodziewać wielu atrakcji, bo rzeczony trailer mogliśmy oglądać już wczoraj (w związku ze wspomnianym wyciekiem). EA zablokowało już filmik, ale od czego są setki niesfornych YouTuberów? Dzięki nim możecie ponownie rzucić okiem na materiał wideo poniżej.

Pierwsze konkrety o Star Wars: Battlefront II mają zostać ujawnione podczas imprezy Star Wars Celebration w sobotę. Prawdopodobnie doczekamy się wtedy również daty premiery szykowanej gry.

Źródło: https://www.ea.com/games/starwars/battlefront/battlefront-2

Tagi: