SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2017 15:02
Nier okładka
697V

Nier powróci do sklepów. Square Enix przygotowuje nową partię

NieR: Automata rozbudził oczekiwania graczy, którzy postanowili zapoznać się z produkcją studia Cavia z 2010 roku. Problemem dla wielu są ceny używek, które sięgają nawet 220 zł. Japończycy postanowili interweniować i przygotują nową partię pozycji.

Nier zadebiutował pierwotnie w 2010 roku, ale trudno tutaj mówić o wielkim sukcesie. Gra nie została doceniona i zgarnęła oceny na poziomie 68%, ale mimo wszystko pozycja ma w sobie pewną magię, z którą postanowili zmierzyć się gracze.

Nier w Encyklopedii PPE.pl

Gracze z wielką przyjemnością chcą poznać wspomniany tytuł, ale ceny na aukcjach internetowych nie zachęcają do zakupów. Używki są wyceniane na ponad 200 zł, więc sprawą zainteresowało się Square Enix.

Firma potwierdziła w mediach społecznościowych kolejną partię gry. Premiera odbędzie się „wkrótce”, ale zainteresowani mogą teraz zapisać się na listę oczekujących. Nier został wyceniony przez Japończyków na 29,99 euro, czyli około 127 zł. W tej cenie otrzymamy pachnące pudełeczko w idealnym stanie.

Jest to naprawdę ciekawa sytuacja, która pokazuje, że SE dostrzega zainteresowanie graczy i stara się pomóc. Możemy mieć tylko nadzieję, że w tym wypadku korporacja zadba o odpowiednią liczbę pudełek.

Źródło: Twitter.com

Tagi: nier nowa partia Square Enix