Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.04.2017 08:14
Battlefield 1. Wojna okopowa na całego. Jest pierwszy gameplay z Nivelle Nights
2343V

Battlefield 1. Wojna okopowa na całego. Jest pierwszy gameplay z Nivelle Nights

Battlefield 1 cały czas się rozwija. I to w bardzo ciekawym kierunku, bo gra otrzyma niedługo klimatyczną i świetnie prezentującą się arenę morderczych zmagań, nazwaną Nivelle Nights ("Wieczory w Nivelle").

O nowej "nocnej" mapie do Battlefield 1 wspominał już wczoraj Wojciech. Dysponowaliśmy jednak wtedy tylko jedną grafiką koncepcyjną. Tym razem możemy przejrzeć się gameplayowi z mapy Nivelle Nights, która ma odtwarzać pola bitew położone obok Malmaison i Soupir. "Niemieckie baterie artylerii znów wspierają szarżujące wojska. Księżyc, szperacze świetlne, światła artyleryjskie rozświetlające nocne niebo - w takich warunkach rozgrywa się mordercza wojna".

Battlefield 1 w Encyklopedii PPE.pl

Gameplay przedstawia wczesną wersję tego poligonu, więc możliwe, że miejscówka jeszcze się trochę zmieni do czasu premiery. Jak widać walka nie ma charakteru wojny pozycyjnej. Rozgrywka nie różni się specjalnie od poprzednich map. Gracze biegają w trybie Conquest po prostu od celu do celu, nie specjalnie przejmując się szukaniem osłon itd.

Mapka zostanie udostępniona w czerwcu dla osób z kontem Premium.

Poniżej możecie odpalić kilka minut gameplayu z Battlefield 1. Narracją w materiale zajął się YouTuber Westie, który oprowadza nas po świeżych atrakcjach, prezentując m.in. 2 nowe "skórki" dla pistoletów z gry.

Tagi: battlefield 1 DICE gameplay