SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2017 16:10
Project Scorpio to więcej niż tylko liczby
4506V

Project Scorpio „to ogromny krok do przodu względem innych konsol”

Wczoraj poznaliśmy wszystkie smakołyki schowane pod maską Projectu Scorpio. Microsoft za sprawą brytyjskiego Digital Foundry przedstawił niezbędne informacje i teraz zainteresowani powinni wyczekiwać na E3. Sytuacje konsoli postanowił skomentować jeden z czołowych przedstawicieli amerykańskiej korporacji.

Microsoft przybrał ciekawą taktykę. Wczoraj poznaliśmy niezbędne informacje dotyczące specyfikacji konsoli – dzięki temu korporacja będzie mogła skupić się na tegorocznym E3 na samych grach. Wydarzenie jest oczywiście szeroko komentowane przez graczy, deweloperów, czy też samych przedstawicieli korporacji z Redmond i ciekawymi spostrzeżeniami podzielił się  Albert Penello.

Project Scorpio. Specyfikacja konsoli i ulepszenie gier z Xbox One i Xbox 360!

Przedstawiciel Microsoftu zajmuje się marketingiem i w swoim stylu podsumował całą prezentację Projectu Scorpio:

„Project Scorpio to więcej niż tylko liczby. To ogromny krok do przodu względem innych konsol.”

Słowa padły oczywiście nie bez powodu. Wielu sympatyków Sony uważa wczorajsze „wystąpienie” jako typowy marketingowy bełkot, a samo skupienie się na liczbach bez pokazania gier to ich zdaniem strzał w stopę. Trzeba mieć oczywiście świadomość, że jest to tylko i wyłącznie strategia. Penello zaznaczył, że firma spełnia obietnice z ubiegłego roku prezentując bardzo mocną konsolę. 

Teraz pozostaje nam tylko czekać, ale możemy mieć nadzieję, że jeszcze przed E3 pojawią się pierwsze konkrety dotyczące planów firmy na drugą końcówkę roku. W końcu Microsoft musi dobrze rozplanować premiery i zapewnić graczom sporo atrakcji.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: albert penello microsoft project scorpio

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme