Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2017 18:30
Destiny nadal wspierane
684V

Destiny nie umiera. Bungie ma plany rozwoju produkcji

W tym tygodniu w końcu otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź Destiny 2. Bungie przedstawiło pozycję, pokazało zwiastun i wielu gracz obawia się, że  jest to jednoznaczny gwóźdź do trumny Destiny. Autorzy mają jednak inne plany.

We wrześniu 2014 roku na rynku zadebiutowała wielka produkcja Bungie. Destiny początkowo nie prezentowało oczekiwanej jakości, ale studio rozbudowało pozycję przez liczne rozszerzenia i w końcu gra cieszy graczy z całego globu.

Destiny w Encyklopedii PPE.pl

Twórcy od pewnego czasu niemal w pełni skupiają się na Destiny 2, ale podobno pierwowzór jeszcze nie umiera. Studio przygotowało dodatkowe atrakcje, które mają sprawić, że na serwerach wciąż nie będziemy się nudzić.

DeeJ – pracownik Bungie odpowiedzialny za kontakt z graczami – potwierdził podczas rozmowy z dziennikarzem GameRadar+, że to jeszcze nie koniec. Studio zaplanowało dodatkowe wsparcie i chociaż można mieć wrażenie, że to już koniec Destiny, to w tym wypadku "nikt nie wyłączy światła”.

Przedstawiciel studia zaznaczył, że jeszcze wielu fanów uniwersum może chcieć powrócić na serwery, więc będą na nich czekać postacie i przygotowane atrakcje. Identycznie sprawa wygląda w przypadku nowych klientów, którzy po zapoznaniu się z Destiny 2, będą chcieli poznać początek przygody.

Aktualnie nie otrzymaliśmy większych szczegółów, ale możemy mieć nadzieję, że wkrótce Bungie zdradzi najbliższe plany dla Destiny.

Materiał: Destiny E3 Gameplay Trailer

Źródło: http://www.gamesradar.com/whats-coming-in-destinys-age-of-triumph-according-to-bungies-deej/

Tagi: Activision Bungie destiny

Nie przegap