redakcja PPE redakcja PPE 31.03.2017 13:06
GameAcademy #5: Game Design
269V

GameAcademy #5: Game Design

GameDesire Company wspólnie z Digital Dragons zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu GameAcademy – kursu tworzenia gier komputerowych prowadzonego przez najlepszych ekspertów z branży! 

Kolejne wydarzenie GameAcademy odbędzie się w dniach 7 i 8 kwietnia w Krakowski Park Technologiczny i w całości będzie poświęcone zagadnieniom związanym z projektowaniem gier.

Swoją wiedzą z tego obszaru będą się z Wami dzielić zaproszeni przez nas prelegenci, specjaliści, mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem!

Obok prelekcji uruchamiamy również bezpłatny Program Mentorski! Jeśli macie swój projekt gry, pomysł lub prototyp i chcielibyście go skonsultować z weteranami branży, to właśnie miejsce dla Was! Swoje projekty możecie zgłaszać w tym miejscu.

Udział w zajęciach GameAcademy jest płatny, bilety w cenie 30 zł, uprawniające do uczestnictwa w dwóch dniach zajęć dostępne są na stronie: http://rejestracja.gameacademy.pl/

Wszyscy zarejestrowani otrzymają napoje oraz poczęstunek. Na stronie znajdziecie również szczegółowe informacje na temat prelekcji oraz następnych edycji.

Tagi: