Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2017 18:00
Quake Champions beta
523V

Quake Champions. Beta i zwiastun kolejnej postaci

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników klasycznego Quake’a. id Software potwierdziło start testów beta i jednocześnie studio ponownie zachęca do uczestnictwa w zabawie. Na deser oglądamy zwiastun kolejnej postaci.

Quake Champions to najnowszy projekt id Software. Twórcy tym razem postawią na dystrybucję w formie free-2-play, ale gra nie będzie męczyć użytkowników małymi płatnościami – na starcie otrzymamy dostęp do jednego bohatera, wszystkich map i całej zawartości. Pozostałych wojaków odblokujemy za walutę dostępną w pozycji lub za prawdziwą gotówkę.

Quake Champions w Encyklopedii PPE.pl

Deweloperzy dzisiaj potwierdzili, że zamknięta beta wystartuje już 6 kwietnia. Na start nie otrzymamy zawartości z całego projektu, ale studio chce zaoferować graczom wycinek, który ma zachęcić ich do rozgrywki.

Quake Champions będzie skupiony wyłącznie na rozgrywce sieciowej. Autorzy celują w 120 klatek na sekundę, liczne turnieje i wydarzenia eSportowe. Gra ma na stałe znaleźć swoje miejsce na dużych, międzynarodowych wydarzeniach, na których swoje umiejętności będą prezentować zawodowcy.

Na zakończenie studio pokazało jeszcze zwiastun Anarkiego. Postać na desce została już wcześniej ujawniona przez screeny, ale dzisiaj możemy spojrzeć na jego indywidualny zwiastun.  

Zainteresowanych sprawdzeniem Quake Champions odsyłam na stronę Quake.Bethesda.net.

Materiał: Quake Champions - Anarki Champion Trailer

Tagi: Bethesda id Software Quake Champions trailer zwiastun