Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2017 19:33
Prey przedstawia badania
397V

Prey. Materiał przedstawia dział badań nad neuromodami

Dzień bez nowej produkcji Arkane Studios, to dzień stracony? Twórcy kolejny raz pozwalają graczom spojrzeć na materiał prezentujący Prey. Dzisiejszy film skupia się na badaniach, które pozwalają ulepszyć śmiałków.

Do niedawna Prey był dla nas sporą zagadką, ale Arkane Studios uruchomiło machinę reklamową, dzięki której w zasadzie systematycznie otrzymujemy nowe materiały prezentujące tytuł. Twórcy chcą mieć pewność, że wszyscy gracze będą przygotowani na spotkanie z tyfonami. 

Prey w Encyklopedii PPE.pl

Oglądając poprzednie materiały mogliście dostrzec ciekawą maszynę. Morgan Yu chwyta specjalny „pistolet” w łapę, celuje w oko, wpuszcza do ciała igłę i dzięki temu zyskuje nową moc. To właśnie to urządzenie pozwala posiąść wyjątkowe zdolności, którymi charakteryzują się główni przeciwnicy.

Za pomocą tej maszynki nie zwiększymy szybkości, celności, czy też zdolności hakowania. W tym wypadku przykładowo zamienimy się w kubek, czy też będziemy kontrolować przeciwników za pomocą telekinezy.

Arkane Studios nie zwalnia wciąż ujawniając nowe fragmenty Prey i jest to dość zaskakująca sytuacja, bo do premiery pozostał jeszcze ponad miesiąc. Co będziemy oglądać w następnych tygodniach? Obawiam się, że autorzy mogą przekroczyć granicę.

Materiał: Prey – Neuromod Research Division (PEGI)

Źródło: YouTube.com

Tagi: arkane studios Bethesda gameplay prey trailer zwiastun