Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2017 15:05
Scarecrow w Injustice 2
619V

Injustice 2. Zwiastun przedstawia 4 wojowników!

Na taki konkret czekaliśmy. NetherRealm Studios właśnie ujawniło zwiastun prezentujący kolejnych wojowników z Injustice 2. Materiał zdradza postacie, które pojawiły się we wcześniejszych plotkach.

Injustice 2 to najnowsze dzieło twórców serii Mortal Kombat. Autorzy małymi krokami odsłaniają kolejnych wojowników, w których będziemy mogli wcielić się już wkrótce. Gra trafi na PlayStation 4 i Xboksa One dokładnie 16 maja.

Injustice 2 w Encyklopedii PPE.pl

Najnowszy zwiastun Injustice 2 skupia się na „złych facetach”. Firma przedstawia szerokiej publiczności czterech zakapiorów –  Gorilla Grodd, Bane, Captain Cold oraz Scarecrow. Oficjalnie wiedzieliśmy o pojawieniu się w grze tego pierwszego, ale pozostała trójka została już wywołana do tablicy przez liczne plotki.

Najciekawiej dla mnie wypadają „znajomi” Batmana. Chętnie wcielę się w  Scarecrowa oraz Bane’a. Ten pierwszy wygląda naprawdę… Ciekawie. Nie spodziewałem się, że graficy z NetherRealm Studios pokuszą się o taką wizję.

Teraz pytanie pozostaje jedno – a kiedy zobaczymy Jokera? Według najnowszych przecieków właśnie ten przyjemniaczek będzie ostatnią ujawnioną postacią z Injustice 2. Aktualnie twórcy potwierdzili pojawienie się w grze następujących herosów:  

 1. Aquaman
 2. Atrocitus
 3. Bane
 4. Batman
 5. Black Canary
 6. Blue Beetle
 7. Brainiac
 8. Catwoman
 9. Captain Cold 
 10. Cheetah
 11. Darkseida
 12. Deadshot
 13. Doctor Fate
 14. Flash
 15. Gorilla Grodd
 16. Green Lantern
 17. Harley Quinn
 18. Poison Ivy                                                                  
 19. Robin
 20. Scarecrow
 21. Supergirl
 22. Superman
 23. Swamp Thing
 24. Wonder Woman

Materiał: Injustice 2 - It's Good To Be Bad

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios Warner Bros.