Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2017 15:36
Bohater Titanfall 2
3979V

Titanfall 2 za darmo. Weekendowe wydarzenie na PlayStation 4, Xbox One i PC

Respawn Entertainment wciąż walczy o miłość graczy. Firma postanowiła przygotować kolejne wydarzenie, dzięki któremu każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić na własnym padzie drugą opowieść tytanów.

Titanfall 2 to druga pozycja w katalogu Respawn Entertainment. Byli autorzy serii Call of Duty zdecydowali się przygotować strzelankę, w której istotną rolę odgrywają tytułowe tytany.

Titanfall 2 w Encyklopedii PPE.pl

Od dzisiaj na serwery Titanfall 2 zawitał dodatek Colony Reborn. Twórcy ponownie zupełnie za darmo rozszerzają pozycję, a jednocześnie pozwalają wypróbować tytuł wszystkim śmiałkom. Na dobry początek należy pobrać niezbędne dane z PlayStation Store, Xbox Live oraz Origin.

Pliki pojawią się na serwerach do wieczora, a testy trwają od dzisiaj do najbliższego piątku, W tym czasie gracze otrzymają nielimitowany dostęp do trybu sieciowego, a jeśli zdecydujecie się nabyć pozycję, to będziecie mogli kontynuować zabawę.

Jednocześnie na serwerach startuje weekend z podwójnym doświadczeniem, a podczas zabawy można oczywiście sprawdzać całą zawartość Colony Reborn. Dodatek zawiera między innymi odświeżoną mapę (Colony z Titanfall), nową broń, czy też specjalną egzekucję.

Materiał: Titanfall 2 - oficjalne wideo z rozgrywką wieloosobową

Źródło: Twitter.com

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Titanfall 2 za darmo