Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2017 14:39
Destiny promocja na PlayStation Store
957V

Destiny w świetnej cenie na PlayStation Store! Dobra rozgrzewka przed Destiny 2

Na godzinę 19:00 zaplanowano wielką prezentację Destiny 2, ale jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w najnowszą pozycję Bungie, to możecie sprawdzić Destiny. Gra została przeceniona na PlayStation Store.

Twórcy uniwersum Halo zdecydowali się w 2014 roku zaoferować graczom na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksach One i Xboksach 360 zupełnie nową przygodę. Gra na początku nie błyszczała zawartością, ale firma zdecydowała się rozbudować przygodę licznymi dodatkami.

Destiny w Encyklopedii PPE.pl

Jeśli nigdy wcześniej nie mieliście okazji zapoznać się z Destiny, to Sony ma dla Was bardzo dobrą ofertę. Za zaledwie 105 zł zgarniecie całą kolekcję, która zawiera podstawkę, dodatek The Dark Below, dodatek House of Wolves, dodatek The Taken King, dodatek Rise of Iron oraz wzmocnienie postaci na 40 poziom.

Gracze mogą zdecydować się również na „zaledwie” wydanie The Taken King, w składzie którego znajdziemy dodatek The Dark Below, dodatek House of Wolves, dodatek The Taken King i doładowanie postaci na 25 poziom. W tym wypadku trzeba przygotować niespełna 55 zł.

Jest to naprawdę dobra oferta dla graczy, którzy chcą sprawdzić, czy warto w ogóle przejmować się wieczorną prezentacją. Destiny 2 zostanie oficjalnie ujawnione o 19:00.

Materiał: The Law Of The Jungle -- Destiny Official Trailer

Tagi: destiny playstation 4 playstation store promocja

Nie przegap