Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.04.2017 07:35
Star Wars: Battlefront II. Pierwsze konkrety przed E3 2017. Gra będzie znacznie obszerniejsza
2073V

Star Wars: Battlefront II. Pierwsze konkrety przed E3 2017. Gra będzie znacznie obszerniejsza

Wiadomo, że EA nie zamierza ujawniać swoich najgorętszych tytułów bezpośrednio na E3 2017. Firma, tak jak przed rokiem, zaprasza na czerwcową konferencję EA Play. Okazuje się, że na pierwsze konkrety na temat Star Wars: Battlefront II nie będziemy musieli czekać tak długo.

EA ujawniło, kiedy możemy spodziewać się pierwszych konkretnych informacji (być może nawet gameplayu) ze Star Wars: Battlefront II. Okazuje się, że pierwszy zwiastun tej wyczekiwanej sieciowej strzelaniny zostanie opublikowany już 15 kwietnia o godzinie 20:30.

Star Wars: Battlefront II. Zwiastun, data premiery i konkrety fabuły

Materiał zostanie ujawniony w trakcie specjalnego panelu "The Galaxywide Premiere of Star Wars Battlefront 2", który zostanie przeprowadzony na imprezie Star Wars Celebration, która odbędzie się w Orlando (Floryda). Całe wydarzenie organizowane dla miłośników gwiezdnej sagi, ma trwać od 13 do 16 kwietnia.

W momencie premiery Star Wars: Battlefront zebrało baty za zbyt małą ilość zawartości. Tym razem EA twierdzi, że Battlefront II będzie "znacznie większym tytułem", z większą ilością map, bohaterów itd. W tytule mają się pojawiać m.in. postacie i motywy z siódmego i ósmego epizodu "Gwiezdnych Wojen". Co chyba najważniejsze - w produkcji wystąpi wreszcie kampania singleplayer, czyli element którego od dawna domagali się fani Star Wars.

Tagi: