Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2017 20:04
Bohaterowie LEGO City: Undercover
956V

LEGO City: Undercover. Polski zwiastun prezentuje mnóstwo samochodów

LEGO City: Undercover jest przez wielu uważane za „LEGO: GTA”. W grze nie brakuje najróżniejszych pojazdów, z których możemy skorzystać podczas wykonywania misji, więc deweloperzy postanowili zaprezentować wozy.

Długo czekaliśmy na premierę LEGO City: Undercover na sprzętach z rodziny PlayStation i Xbox. Na szczęście autorzy postanowili odświeżyć historię i wrzucić ją na aktualną generację. Tytuł już 7 kwietnia zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

LEGO City: Undercover w Encyklopedii PPE.pl

Najnowszy materiał pozwala spojrzeć na pojazdy – w grze znajduje się ponad 100 klockowych maszyn, dzięki którym możemy przemieszczać się po mieście. W tym wypadku gracze trafiają na mapę o sporych rozmiarach, więc wykorzystanie między innymi samochodów jest niezbędne do wykonania wielu misji.

 Traveller's Tales zakończyło już prace nad przygodą i teraz pozostaje pytanie – a co dalej? Autorzy od dłuższego czasu nie przedstawiają nowych projektów, więc możemy mieć pewność, że wkrótce Warner Bors. ogłosi nowe historie.

Jesteśmy w zasadzie świadkami dość nietypowej sytuacji, bo TT Games zdecydowanie zwolniło. Na przestrzeni ostatnich 2 lat byliśmy świadkami zaledwie kilku premier – Lego Dimensions, Lego Marvel's Avengers, Lego Worlds i teraz Lego City Undercover.

Materiał: LEGO CITY Tajny agent - Pojazdy

Tagi: lego city: undercover trailer Traveller's Tales Warner Bros. zwiastun