Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2017 17:27
Główny bohater Prey
434V

Prey. Gameplay przedstawia mocarne moce głównego bohatera

Arkane Studios ponownie przedstawia umiejętności dostępne w Prey. Twórcy pozwalają spojrzeć na kilka scen z produkcji, na których główny bohater korzysta z nadludzkich zdolności. Specjalne moce pozwolą Morganowi uratować świat.  

Twórcy serii Dishonored ponownie pokazują swoje najmłodsze dziecko. W Prey nie zabraknie zwariowanych mocy, dzięki którym gracze będą eliminować kolejnych oponentów, ale najważniejszym detalem projektu będzie swoboda.

Prey w Encyklopedii PPE.pl

Arkane Studios ponownie z radością odda w nasze łapy najróżniejszy zestaw zdolności, które pozwolą śmiałkom eliminować, miażdżyć i wybijać napotkanych przeciwników. Deweloperzy już w przypadku uniwersum Dishonored udowodnili, że potrafią stworzyć ciekawe postacie i obdarzyć je mocarnymi skillami.

Nie inaczej będzie w Prey. W najnowszej historii otrzymamy możliwość wybierania – zainwestujesz w ludzką naturę, czy wybierzesz moce tyfonów? Wielokrotnie staniemy przed trudnymi wyborami, które wpłyną na opowieść oraz oczywiście samą rozgrywkę

 „Nadrzędnym celem Arkane jest oddanie w ręce graczy decyzji, jak będą grać. Każdy przeżyje grę na swój własny sposób”

Powyższe słowa wypowiedział dyrektor kreatywny – Raphael Colantonio – który potwierdza, że w Prey otrzymamy sporo swobody. W sumie patrząc na kolejny materiał odnoszę wrażenie, że Arkane Studios zaserwuje graczom sporo przyjemności.  

Materiał: Prey – igranie z mocą

Tagi: arkane studios Bethesda prey