Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2017 16:28
Battlefield 1 Podziel się Premium
1066V

Battlefield 1 ze „Współdzielonym Premium”. DICE przedstawia nowość

Battlefield 1 otrzymał aktualnie pierwszy zestaw nowych map, ale możemy mieć pewność, że to nie koniec atrakcji. Twórcy z DICE wpadli na ciekawy pomysł i postanowili udostępnić możliwość dzielenia się nowymi mapami.

Od tego tygodnia wszyscy posiadacze Battlefield 1 mogą nabyć „Nie przejdą”. Pierwszy zestaw DLC trafił do ogólnej sprzedaży i pewnie w niedalekiej przyszłości poznamy informacje dotyczące kolejnych dodatków.

Battlefield 1 w Encyklopedii PPE.pl

Ponownie w przypadku gry DICE na początku z dodatkową zawartością mogą zapoznać się posiadacze „Premium”. Twórcy wpadli na ciekawy pomysł, dzięki któremu gracze będą mogli dzielić się dodatkami.

„Współdzielone Premium” jest aktywne, gdy przynajmniej jeden z zawodników w drużynie posiada wykupiony pakiet dodatków. W momencie dołączania do meczu formacja posiada status „Premium aktywowane” i w tej sytuacji cała drużyna może korzystać ze wszystkich nowych map. 

Należy jednak zwrócić uwagę na pewne ograniczenia:

  • W drużynie z „Aktywowanym premium” tylko właściciele Przepustki lub konkretnego dodatku otrzymają PD za mapy, dostępne tylko w tym dodatku. Zachowamy PD zdobyte przez innych i przyznamy je retroaktywnie, gdy dana osoba kupi Przepustkę Premium Battlefield 1.
  • Tylko właściciele Przepustki lub konkretnego dodatku będą mogli pojawić się na mapie z bronią i pojazdami, dostępnymi tylko w tym dodatku.
  • Tylko właściciele Przepustki lub konkretnego dodatku będą mogli zdobywać wyjątkowe medale i kodeksy danego dodatku.

Jest to bez wątpienia ciekawa opcja dla graczy, którzy wciąż nie wiedzą, czy warto inwestować w DLC. Miejmy nadzieję, że ta praktyka pojawi się również w nowych tytułach przygotowywanych przez Szwedów.

Materiał: Battlefield 1: Zwiastun dodatku „Nie przejdą”

Źródło: www.battlefield.com

Tagi: battlefield 1 DICE premium przepustka sezonowa season pass