Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2017 15:53
Kontroler do Xboksa One w wersji Battlefield 1
4301V

Xbox One z wielkimi nowościami. Microsoft przedstawia marcową aktualizację

Amerykańska korporacja w końcu jest gotowa do przedstawienia marcowej aktualizacji Xboksa One. Gracze od dzisiaj będą mogli korzystać z istotnych nowości, które były testowane przez graczy od wielu tygodni.

Microsoft wciąż dba o swoją najnowszą konsolę. Firma wciąż słucha opinii graczy i stara się dostosować urządzenie do potrzeb samych zainteresowanych. Najnowsza aktualizacja jeszcze dzisiaj zawędruje na Wasze konsole.

Oferta Tygodnia na Xbox Live. Forza Horizon 3 Blizzard Mountain, Zombie Army Trilogy, Castles i więcej

Największą nowością marca jest bez wątpienia Beam. Gracze w końcu skorzystają z nowej platformy do streamowania rozgrywki. Dzięki tej propozycji widzowie mogą wpływać na zabawę i jest to podobno świetna opcja do tworzenia relacji ze społecznością.

Microsoft zadbał również o dostosowanie szybkiego menu – teraz w łatwiejszy sposób wykonamy screenshoty, czy też materiały wideo. Dodatkowo otrzymamy dostęp do wpływania na muzykę w tle, czy też przypięte produkcje.

Inżynierowie dbają również o łowców osiągnieć. Zainteresowani wrzucą od teraz na ekran najbliższe wyzwania i będą mogli bez problemu zdobywać punkty, czy też wykonywać wszystkie powierzone misje.

Amerykanie zadbali również o szybkość interfejsu, a wszystkie nowości zostały przedstawione na specjalnym materiale przez Majora Nelsona.

Materiał: Xbox One March Update

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: aktualizacja microsoft xbox one