Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2017 20:49
Link z The Legend of Zelda: Breath of the Wild
679V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild ma swój szczery zwiastun. Twórcy punktują i wychwalają

Nacieszyliście się już The Legend of Zelda: Breath of the Wild? No to odłóżcie kontrolery na kilka minut i zobaczcie najnowszy szczery zwiastun. Autorzy materiału w świetny sposób prezentują skalę przygody.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild to jedna z najlepiej ocenianych produkcji 2017 roku. Nintendo przygotowało wielką grę, w której nie trudno się zatracić. Wciąż pojawiają się informacje od graczy, którzy odkryli w pozycji nowe smakołyki.

Recenzja The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Opowieść na warsztat wzięło Smosh Games, które w naprawdę celny sposób ocenia grę. Jednym z najsłabszych elementów projektu jest bez wątpienia przewidywalna historia, ale czy ktokolwiek zwraca na nią uwagę? To raczej tylko dodatek do świata.

Nintendo dostrzegło, że gracze dorastają, dlatego pozycja potrafi wymęczyć nawet największych fanów ostatnich dzieł From Software. Jeśli mieliście okazję spędzić w grze przynajmniej kilka godzin, to na pewno docenicie moment z kamieniami – też tak robicie? ;)

Twórcy materiały wspominają również pewien „moment” – wielu moich znajomych złapało się na tym, że po wielogodzinnym odkrywaniu świata nagle przystanęli i pomyśleli „yyy, ja tutaj mam kogoś uratować?”.

To jeden z przyjemniejszych szczerych zwiastunów ostatnich tygodni. Oglądajcie!

Materiał: The Legend of Zelda: Breath of the Wild Honest Game Trailers

Tagi: Nintendo szczery zwiastun The Legend of Zelda: Breath of the Wild zwiastun