Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2017 21:15
Destiny 2 teaser
2392V

Destiny 2. Teaser zapowiada prezentację!

Czekacie na wielką prezentację Destiny 2? Wszystkie znaki na Saturnie i Marsie zapowiadają, że to już w czwartek odbędzie się wielkie show. Dzisiaj oglądamy ponad minutowy teaser!

Nie możemy narzekać na akcję promocyjną Destiny 2. Mały „przeciek” zaprezentował datę premiery, ale Activision nie przejmuje się takimi bzdurkami. Wczoraj otrzymaliśmy pierwszą grafikę, a dzisiaj oglądamy teaser!

Destiny 2 w Encyklopedii PPE.pl

Materiał nie pokazuje tak naprawdę za wiele – jak to teaser – ale rozbudza oczekiwania. Gracze już w czwartek zobaczą pierwszy materiał z Destiny 2 i pewnie jednocześnie otrzymamy wszystkie konkrety dotyczące daty premiery, czy też zawartości.

Jeśli gra faktycznie zadebiutuje we wrześniu (wg plotki 8 września) to w niedalekiej przyszłości powinna odbyć się beta. Na wspomnianym plakacie prezentującym datę premiery, pojawiła się również wzmianka o testach.

Na pewno warto wspomnieć o pewnej ciekawostce – od dzisiaj działa polski profil Destiny na Facebooku, a jednocześnie oglądamy teaser z polskim dubbingiem. Przypadek? Mam nadzieję, że nie. Pierwsza opowieść cieszyła się w naszym kraju ogromną popularnością, więc mam nadzieję, że tym razem Activision zadba o lokalizację.

Najwidoczniej Sony ponownie zadbało o wsparcie i gracze na PlayStation 4 mogą liczyć na ekskluzywne dodatki.

BooM! 

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 zwiastun