Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2017 18:18
Bohater Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series
635V

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Data premiery 1 odcinka i dodatkowe informacje

Mamy na portalu wielkich fanów Strażników Galaktyki? To szykujcie wolny czas na połowę przyszłego miesiąca. Telltale Games potwierdziło datę premiery pierwszego epizodu Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series.

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series to najnowsza produkcja studia Telltale Games. Autorzy tym razem zdecydowali się opowiedzieć historię w uniwersum Strażników Galaktyki.

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series w Encyklopedii PPE.pl

Telltale Games nie przestaje serwować graczom kolejnych „interaktywnych opowieści”. Już 18 kwietnia zadebiutuje początek Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Premiera odbędzie się jednocześnie na PlayStation 4, Xboksach One, komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych (iOS oraz Andorid).

Cały sezon ponownie został podzielony na pięć epizodów, a już na początku maja na rynku zadebiutuje pudełkowe wydanie, dzięki któremu każdy zainteresowany będzie mógł kupić płytkę z Season Passem. Ponownie na nośnik trafi wyłącznie wstęp do całej przygody, a resztę zawartości pobierzemy za pośrednictwem Internetu.

Studio jednocześnie potwierdziło, że jednym z głównych antagonistów historii będzie Thanos - Mad Titan został zaprezentowany na screenie, który trafił do naszej galerii.

Materiał: 'Marvel's Guardians of the Galaxy - The Telltale Series' Official Teaser

Tagi: data premiery marvel’s guardians of the galaxy: the telltale series Telltale Games