Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2017 18:03
Persona 5 gameplay
616V

Persona 5. Gameplay przedstawia misje poboczne

Pierwsze opinie o Persona 5 zapowiadają kawał świetnego jRPG-a, więc na pewno wielu graczy z wielką przyjemnością zapozna się z kolejnym materiałem prezentującym rozgrywkę. Twórcy postanowili tym razem przedstawić misje poboczne.  

Embargo na Persona 5 mija dopiero jutro, więc zalewu recenzji możemy spodziewać się dopiero w późniejszym terminie, ale pierwsze opinie na temat najnowszej gry Atlusa są bardzo pozytywne. Z tej okazji warto spojrzeć na nowy gameplay.

Persona 5 w Encyklopedii PPE.pl

Persona 5 oferuje wielogodzinną opowieść, ale nie możemy zapomnieć, że w produkcji pojawią się również liczne misje poboczne. Autorzy postanowili pokazać jeden z typów wyzwań, w którym naszym zadaniem jest odwiedzenie dungeonu i walka z napotkanymi przeciwnikami.

Na uwagę na pewno zasługuje rywalizacja, która prezentuje się świetnie. Wciąż zachwycam się ustawieniem HUD-a, bo autorzy wpadli na naprawdę nietypowy i ciekawy pomysł. To oczywiście tylko mały dodatek, ale wyróżnia grę na tle konkurencji.

Podczas zmagań wykorzystamy oczywiście zwykłe ataki, użyjemy przedmiotów, broni, zmienimy taktykę, czy po prostu przywołamy personę. Trudno tutaj mówić o wielkiej rewolucji, ale miłośnicy gatunku powinni zacierać rączki. Szykuje się kolejny killer!

Materiał: Persona 5 Side Mission Explained by Atlus

Tagi: Atlus gameplay Persona 5