Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2017 20:53
Narcosis gameplay
680V

Narcosis. Gameplay prezentuje mroczne głębiny

Na komputerach osobistych i Xboksach One właśnie debiutuje Narcosis, który ma wystraszyć wielu graczy. Najnowsze fragmenty rozgrywki potrafią zaniepokoić.

Od dzisiaj na dwóch platformach gracze mogą zapoznać się z głębinami Oceanu Spokojnego. Za Narcosis odpowiada studio Honor Code - w składzie tego zespołu znajdują się między innymi byli autorzy Assassin’s Creed, Dance Central, Metal Gear Solid, Remember Me, Republique, The Silent Age i Silent Hill.

Narcosis w Encyklopedii PPE.pl

W Sieci pojawiają się pierwsze fragmenty rozgrywki z ostatecznej wersji Narcosis i gra wygląda… Ciekawie. Jest to sam początek opowieści, więc ostrzegam przed małymi spoilerami, ale w zasadzie na początku gracz otrzymuje tylko podstawy.

Jeśli zagłębicie się w kolejne filmy, to dostrzeżecie siłę Narcosis. Ciasne pomieszczenia, tajemnicze odgłosy, dziwne stwory… Ta gra może odnieść sukces. Pewnie znajdą się chętni fani gatunku, którzy spędzą z pozycją kilka godzin.

W Sieci pojawiają się pierwsze opinie, według których Narcosis może pochwalić się naprawdę mocną i zakręconą opowieścią. Chociaż przygoda została umiejscowiona w wodzie, to jednak autorzy dobrze balansują akcją i potrafią przestraszyć.

Materiały: Narcosis - Gameplay 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay honor code narcosis