Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2017 19:02
Valkyria Revolution bohaterka. Data premiery i zwiastun
596V

Valkyria Revolution. Data premiery potwierdzona, a zwiastun podgrzewa atmosferę

Mamy konkretną wiadomość dla fanów serii Valkyria. SEGA potwierdziła datę premiery „Rewolucji” na europejskim oraz amerykańskim rynku. Na produkcję musimy jeszcze trochę zaczekać, ale wydawca zdecydował się na bardzo ciekawy termin.

Japońskie Media Vision przygotowało Valkyria Revolution, które aktualnie zadebiutowało wyłącznie w Japonii. Dziennikarze Famitsu ocenili przygodę na 32/40 (8/9/8/7) w obu wersjach – na PlayStation 4 i PlayStation Vitę.

Valkyria Revolution w Encyklopedii PPE.pl

Głównym bohaterem historii został Amleth, młody członek oporu, który zamierza przeciwstawić się niszczycielskiej sile Imperium. To najeźdźcy podbijają kolejne ziemię w poszukiwaniu tajemniczego „ragnite” – jest to specjalny surowiec pozwalający znacząco przyspieszyć rozwój kraju.

Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie daty premiery. Valkyria Revolution trafi na Stary Kontynent dokładnie 30 czerwca w wersji na PlayStation 4, Xboksa One i PlayStation Vitę. Należy jednak zwrócić uwagę, że mała konsola Sony otrzyma wyłącznie edycję cyfrową – dostępna w PlayStation Store.

Termin wydaje się naprawdę sensowny, bo choć w czerwcu nie brakuje mocnych premier, to jednak w lipcu nie powinniśmy oczekiwać wielu gier AAA, więc gracze mogą znaleźć gotówkę i wolny czas na Valkyria Revolution. Warto jednak zwrócić uwagę, że pozycja debiutuje w dniu premiery Crash Bandicoot N-Sane Trilogy.

Materiał: Valkyria Revolution | Teaser Trailer

Tagi: data premiery Media Vision playstation 4 playstation vita trailer valkyria revolution zwiastun

Nie przegap