Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2017 17:31
ARMS na Nintendo Switch
1188V

Nintendo Switch z nowymi IP i nietypowymi tytułami. Nintendo zdradza plany

Nintendo Switch dopiero się rozkręca. Na sprzęcie przez cały 2017 rok będą lądować nowe produkcje, która mają zadowolić bardzo szerokie grono odbiorców. Możecie mieć jednak pewność, że Nintendo nie będzie inwestować wyłącznie w znanych bohaterów.

Nintendo Switch wylądowało w sklepach, a gracze bardzo chętnie zapoznali się z nowym urządzeniem Japończyków. Teraz pozostało nam tylko czekać na mocne hity, których w tym roku nie zabraknie.

Nintendo ma wielkie plany na tegoroczne E3

Pewnie jeszcze kilka tygodni upłynie nim doczekamy się pierwszego Nintendo Directa z nowymi tytułami na Nintendo Switch, ale bardzo interesujące słowa wypowiedział Shinya Takahashi. Dyrektor generalny działu rozwoju rozrywki oraz dyrektor wydziału rozwoju biznesu oraz działu do spraw rozwoju i wsparcia postanowił wypowiedzieć się na temat najbliższych planów Nintendo.

Przedstawiciel japońskiej korporacji zapowiedział, że gracze mogą spodziewać się wielu nowych IP oraz bardzo nietypowych produkcji. Jego firma podobno bardzo chętnie stworzy produkcje, które w odpowiedni sposób wykorzystają możliwości Joy-Conów.

Dobrym przykładem tych słów jest podobno Snipperclips, czyli jedna z najlepszych startowych pozycji na Nintendo Switch, ponieważ gra nie tylko trzyma wysoki poziom, to dodatkowo pokazuje siłę urządzenia Big N.

Gracze mogą spodziewać się wielu nowych IP pokroju Splatoon, czy też ARMS, ponieważ Nintendo nie zamierza kreować wyłącznie „gier z Marianem w roli głównej”. Są to bez wątpienia świetne informacje, która pokazują, że Japończycy dostrzegają potencjał i nie zamierzają zmarnować okazji.

Materiał: ARMS - Nintendo Switch Presentation 2017 Trailer

Źródło: http://gamingbolt.com/nintendo-working-on-multiple-new-ips-for-the-nintendo-switch

Tagi: