Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2017 15:24
Mirage: Arcane Warfare bohaterka
466V

Mirage: Arcane Warfare. Data premiery, zwiastun, gameplay i start płatnej bety

Torn Banner Studios wciąż rozwija swoją nową markę. Twórcy po wielkim sukcesie Chivalry: Medieval Warfare postawili tym razem na magiczne pojedynki, w których możemy wziąć udział jeszcze dzisiaj. Problemem jest jednak fakt, że tym razem za betę musimy zapłacić. 

Mirage: Arcane Warfare to bardzo ciekawa produkcja twórców. Autorzy ponownie zaproszą graczy do krwawych pojedynków, jednak tym razem zamiast średniowiecznych klimatów, wpadniemy w świat upiększony magią.

Mirage: Arcane Warfare w Encyklopedii PPE.pl

Sympatyków wspomnianego Chivalry: Medieval Warfare na pewno ucieszy fakt, że już 23 maja odbędzie się wielka premiera Mirage: Arcane Warfare. Jeśli jednak nie zamierzacie czekać tak długo, to już dzisiaj wystartuje zamknięta beta produkcji.

Małym problemem jest jednak jej dystrybucja, bo za dostęp do gry musimy zapłacić – 29,99 dolarów (117 zł) za standardową i 39,99 dolarów (156 zł) za specjalną edycję. Decydując się na tą drugą opcję otrzymacie między innymi soundtrack, zestaw przedmiotów, grafiki na PC (w tym tapeta!) oraz Chivalry: Medieval Warfare Complete Edition.

Tak prezentują się funkcję dostępne pierwszy raz w zamkniętej becie:

  • Sześć grywalnych klas postaci: od upiornej skrytobójczyni Vypress aż po zwalistego Tauranta; wszyscy bohaterowie dysponują konfigurowanym przez graczy arsenałem zdolności magicznych oraz setkami emotek głosowych.
  • Pierwsza prezentacja nowej postaci – Entropisty. To wesoły, zażywny mag władający przerażającymi, nierzadko zabawnymi mocami. Za wierzchowca służy mu latający dywan, a za oręż magiczny kostur.
  • Ponad 10 map dostępnych w fazie beta, każda dostępna w różnych trybach gry, w tym: Team Objective, Point Capture, Capture-the-Flag i nie tylko.
  • Automatyczny system doboru dopasowanych poziomem umiejętności rywali lub klasyczne wyszukiwanie serwerowe

Na deser możecie spojrzeć na porcję materiałów z pozycji. Autorzy prezentują zwiastun oraz gameplay.

Materiał: Mirage: Arcane Warfare - beta i gameplay

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: