Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2017 20:03
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy konkus
1204V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Konkurs na animację dla Crasha

Activision zaprasza wszystkich fanów Crasha Bandicoota na specjalny konkurs. Zainteresowani muszą przygotować animację, którą będzie mógł wykonać w odświeżonej trylogii główny bohater.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2017 roku. Za pozycję odpowiada Vicarious Visions, czyli ekipa, która w ostatnich latach przygotowywała głównie gry z serii Skylanders. Twórcy pracują jednocześnie nad Destiny 2.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w Encyklopedii PPE.pl

Crash od lat posiada stały zestaw ruchów, z których jest znany i lubiany. Autorzy postanowili jednak odświeżyć jego „pozy” i przedstawili konkurs na „animację idle”. Co tak naprawdę kryję się pod tą nazwą? Najlepiej obrazuje to poniższy materiał.

Zainteresowani gracze mogą przygotować obrazek, rysunek, a nawet wideo przedstawiającą „bezczynność”, a prace należy zamieścić na Facebooku, Instagramie lub Twitterze. Pamiętajcie tylko o dodaniu hasła “#CrashIdleContest”.

Zwycięzca zostanie oczywiście nagrodzony zestawem gadżetów (w tym Crash Bandicoot N-Sane Trilogy oraz koszulką), ale dodatkowo przygotowana poza trafi do gry. Jest to bez wątpienia ciekawa opcja dla najwierniejszych fanów, którzy mogą zaistnieć w tej legendarnej pozycji.

Materiał: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Idle Move Contest Trailer

Źródło: http://gematsu.com/2017/03/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-idle-move-contest-announced

Tagi: Activision Crash Bandicoot N-Sane Trilogy Vicarious Visions