Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2017 18:29
Strażnicy Galaktyki vol. 2 zwiastun
588V

Strażnicy Galaktyki vol. 2. Zwiastun w wybuchowy sposób przypomina o premierze

Peter Quill jest gotowy na nową historię. Jego najnowsza opowieść została zapowiedziana zwiastunem, który w wybuchowy sposób przypomina o premierze. Pierwsi fani uniwersum zapoznają się z filmem już w przyszłym miesiącu.

Strażnicy Galaktyki podbili kina w 2014 roku. Film zyskał między innymi dwie nagrody Critics’ Choice oraz cztery Saturny, a według boxoffice przygoda wygenerowała ponad 770 milionów dolarów. Kontynuacja w tej sytuacji była prawdziwym pewniakiem.

Liga Sprawiedliwości. Teasery zapowiadają wielki materiał

Druga opowieść trafi na wielki ekran 25 kwietnia, ale widzowie w Polsce muszą zaczekać na premierę do 5 maja. Opowieść przedstawi oczywiście kolejną historię Petera Quilla, którego formacja strażników zmierzy się z nowym niebezpieczeństwem. Star-Lord pozna również prawdę o swoim ojcu oraz jego dziedzictwie.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada James Gunn, który oczywiście pracował przy pierwowzorze. Ciekawostką na pewno jest również fakt, że twórca tworzył także opowieść z Lollipop Chainsaw – gry studia Grasshopper Manufacture z 2012 roku, która zadebiutowała na PlayStation 3 i Xbox 360.

Marvel Entertainment właśnie opublikował kolejny zwiastun, który potrafi zachęcić do odwiedzenia kin. Na filmie nie brakuje efektownych wybuchów, mocnej akcji i oczywiście bohaterów – Gamory (!), Draxa, Groota, czy też Rocket Racoona.

Materiał: Guardians of the Galaxy Vol. 2 - In Theaters May 5

Źródło: Twitter.com

Tagi: marvel Strażnicy Galaktyki vol. 2 trailer zwiastun