Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2017 15:09
Diablo 3 boty
2518V

„Specjaliści” Diablo 3 i Path of Exile poszukiwani. W Krakowie powstała profesjonalna farma botów

W wielu sieciowych produkcjach wciąż pojawia się problem botów, którzy niszczą ekonomię gier i jednocześnie przyjemność innym graczom. Nie dla wszystkich jest to jednak problem, bo wciąż znajdują się zainteresowani, którzy zarobią na sprzedaży złota, czy też postaci.

Jedna z krakowskich firm szuka specjalistów od Diablo 3 i Path of Exile. Zainteresowani pracą będą zdobywać złoto, przedmioty, levelować postacie, korzystać z botów, a to wszystko za prawdziwą gotówkę.

Diablo 3 w Encyklopedii PPE.pl

Deweloperzy najróżniejszych sieciowych tytułów wciąż walczą z botami – tymi w formie programów oraz zatrudnionych na umowę graczy. W obu przypadkach takie praktyki wpływają negatywnie na pozycje i niszczą wielomiesięczny (a czasami wieloletni) pracę twórców gier.

W Krakowie (i pewnie innych miastach w Polsce…) specjalnie się tym nie przejmują, a nawet pojawiło się w Sieci bardzo ciekawe ogłoszenie o pracę. Potraficie odpowiedzieć na poniższe pytania?

1.  Do realizacji swoich celów firma wykorzystuje Spark Templarów (PoE). Wymień 3 podstawowe przedmioty i 3 czary/ataki jakich używałbyś aby taką postacią jak najszybciej uzyskać 68 poziom doświadczenia. Odpowiedz możesz zwięźle uzasadnić.
2.  Jaki znasz najszybszy sposób aby zdobyć złoto w Diablo 3 oraz ile takiego złota byłbyś w stanie zdobyć w 1 godzinę zakładając że firma udostępni Ci konto do gry z dowolnie przez Ciebie wybraną i wyposażoną postacią. Za ile firma będzie mogła sprzedać zdobyte przez Ciebie złoto?

Jeśli tak to jesteście wymarzonymi „specjalistami”, którzy będą mogli wykonywać polecenia i przykładowo zbierać cenne przedmioty w Diablo 3. Tak prezentuje się lista obowiązków oraz wymagania:

Zakres obowiązków:

1. Obsługa postaci w grach Diablo 3 i Path of Exile z wykorzystaniem aplikacji(botów) oraz manualna.
2. Przygotowywanie gier w Diablo 3 według ściśle określonych wytycznych.
3. Ubieranie nowych postaci sezonowych w grze Diablo 3.
4. Tworzenie kont i postaci do gry Path of Exile wraz z nabyciem odpowiedniego ekwipunku według określonych wytycznych i za wcześniej przekazaną przez pracodawcę walutę(orby) w grze
5. Przerzucanie wartościowych przedmiotów oraz walut(orbów, złota) w grach na wskazane konta.
6. Sprzedaż wartościowych przedmiotów w grze w celu uzyskania produktu końcowego(złota, orbów), których sprzedażą zajmuje się firma.
7. Segregowanie przedmiotów na kontach .
8. Opcjonalnie: bezpośredni kontakt z klientem końcowym, włącznie z przyjmowaniem wpłat i bezpośrednią sprzedażą produktów.

Wymagania:

1. Dobra znajomość gier Path of Exile i Diablo 3.
2. Dyspozycyjność
3. Kreatywność.
4. Możliwość szybkiej adaptacji do burzliwych zmian zarówno w samych grach jak i upodobań i zachowań konsumentów(graczy).
5. Możliwość pracy również w godzinach nocnych i w weekendy.
6. Komunikatywna znajomość języka angielskiego (głównie w piśmie - przy bezpośrednich kontaktach z klientem).
7. Przesłanie wraz z CV odpowiedzi na pytania znajdujące się na pod ogłoszeniem.
8. Przesłanie linku do własnego profilu z postaciami z co najmniej jednej gry.

Oferta jest skierowana wyłącznie dla Krakowian, bo swoje obowiązki trzeba wykonywać w biurze. Możecie mieć jednak pewność, że za wpływaniu na ekonomię wcześniej wymienionych pozycji, otrzymacie „atrakcyjne wynagrodzenie”, a nawet możecie zyskać „premier uznaniowe”.

Nie jest raczej tajemnicą, że takie firmy działają również w Polsce, ale zazwyczaj nikt tak chętnie i głośno nie szukał pracowników. Jak widać czasy się zmieniają.

Za podesłanie odnośnika do oferty dziękuję użytkownikowi Tomci__PL.

Materiał: Diablo III Black Soulstone Cinematic

Źródło: http://www.wykop.pl/wpis/22903263/praca-marzen-%CA%96-specjalista-ds-path-of-exile-i-dia/

Tagi: bot diablo 3 oferta pracy Path of Exile