Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2017 14:43
Duke z Bulletstorm: Full Clip Edition
536V

Bulletstorm: Full Clip Edition. Zwiastun premierowy pełen wybuchów i znanych akcji

Na dwa tygodnie przed premierą, Gearbox Software zdecydowało się opublikować zwiastun premierowy Bulletstorm: Full Clip Edition. Trailer przedstawia kilka znanych scen i zapowiada przygotowane atrakcje.

Nadal wyczekujemy na jakiekolwiek informacje o kontynuacji Bulletstorm, ale aktualnie twórcy skupiają się na przedstawieniu szerokiej publiczności odświeżonego pierwowzoru. Dość niespodziewanie już dzisiaj oglądamy zwiastun premierowy.

Bulletstorm: Full Clip Edition w Encyklopedii PPE.pl

Bulletstorm: Full Clip Edition zapowiada się na przyjemne mięsko dla graczy, którzy nie mieli okazji zapoznać się z Bulletstorm. Twórcy odpicują grafikę, dopracują animację, wrzucą małe dodatki i takie przyjemności zaoferują graczom na PlayStation 4 i Xboksach One.

Oglądając poniższy zwiastun wciąż zastanawia mnie jedno – to kiedy ta zapowiedź dwójki? Mam nadzieję, że Gearbox Software nie wskrzesiło projektu tylko dla łatwego zarobku, a jest to zdecydowanie większa inwestycja. Akurat ta marka idealnie nadaje się do rozbudowania i opowiedzenia śmiałkom kolejnych przygód z efektownymi skillshotami w roli głównej.

W przypadku Bulletstorm: Full Clip Edition możecie oczekiwać nie tylko odświeżonej oprawy i udźwiękowienia, ponieważ gra to „finalne wydanie” zawierające między innymi jeszcze 30 misji single-player dla trybu Echo oraz 12 wyzwań dla kooperacji. Autorzy przygotowali również nowe mapy Echo, a nawet warianty zabawy. Warto tutaj na pewno wymienić „Overkill Campaing”, w którym po pierwszym ukończeniu kampanii otrzymamy możliwość przejścia opowieści ponownie, ale tym razem od początku otrzymamy wszystkie bronie oraz skillshoty.

Materiał: Bulletstorm: Full Clip Edition - Launch Trailer

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bulletstorm: Full Clip Edition Gearbox Software People Can Fly zwiastun