Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.03.2017 11:07
Tekken 7 na konsolach i PC. Bijatyka reklamowana w telewizji
946V

Tekken 7 na konsolach i PC. Bijatyka reklamowana w telewizji

Na konsolową konwersję Tekken 7 czekamy już nieprzyzwoicie długo. Na szczęście wiadomo już, że tytuł wreszcie pojawi się w sprzedaży w czerwcu 2017 r. Bandai Namco rozpoczęło reklamowanie tego wydarzenia na szeroką skalę.

"Na szeroką w skalę", czyli w telewizji. Póki co tylko japońskiej. Bandai Namco stworzyło krótkie reklamy Tekken 7, które aktualnie można zobaczyć w wybranych stacjach telewizyjnych Kraju Kwitnącej Wiśni. Dzięki magii Internetów możemy jednak podejrzeć, jak rzeczone reklamy wyglądają już teraz.

Eddy powraca w Tekken 7!

We wstępie napisałem tylko o "konwersji konsolowej", ale to w zasadzie niepełna informacja. Dla fanów Tekkena być to szokujące posunięcie, ale Bandai Namco zdecydowało się wydać swoją sztandarową bijatykę również na PC. Gra ma znaleźć się w europejskich sklepach od 2 czerwca 2017 r. w wersji na PS4, XOne oraz komputery osobiste.

Przy okazji warto wspomnieć, że Bandai Namco już szykuje dla nas zawartość wyciętą - tfu! - dodatkową do Tekken 7. Wiadomo już, że DLC pojawiać się będą w trzech dużych pakietach. Pierwszy trafi do sprzedaży latem 2017 roku, drugi zimą, a na trzeci trzeba będzie poczekać do 2018 roku. Dzięki rzeczonym DLC mamy otrzymać przynajmniej 2 nowe postacie.

Tagi: Bandai Namco tekken tekken 7