Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.03.2017 08:13
Red Dead Redemption 2. Sklep może zdradzać datę premiery
3095V

Red Dead Redemption 2. Sklep może zdradzać datę premiery

Rockstar potrafi budować napięcie - w niespiesznym tempie. Od ujawnienia istnienia Red Dead Redemption 2 minęło już wiele miesięcy, ale firma jakoś niespecjalnie spieszy się z ujawnianiem informacji o tej gorąco wyczekiwanej pozycji.

Właściwie jedyny konkret, który dotychczas otrzymaliśmy to zwiastun Red Dead Redemption 2, który pojawił się w październiku 2016 roku. W materiale brakowało rozgrywki, więc trudno powiedzieć, jakie zmiany względem Red Dead Redemption wprowadzą deweloperzy.

Red Dead Redemption 2 w Encyklopedii PPE.pl

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że Take-Two już poważnie szykuje się do premiery. Wydawca już rozsyła do sklepów materiały promocyjne, mające zachęcić do składania zamówień przedpremierowych. Sporo sklepów zaczęło już przyjmować pre-ordery na Red Dead Redemption 2.

W znanym brytyjskim sklepie Base pojawiła się oferta pre-orderowa na Red Dead Redemption 2. Pracowniocy sklepu ustawili datę premiery gry na 26 września 2017 r. Taka data pasowałaby do wcześniej ujawnionego ogólnego terminu, czyli "jesieni 2017". Cena gry w sklepie Base to 57 euro.

Patrząc na inne propozycje sklepu Base, takie jak Days Gone, Sea of Thieves i Crackdown 3 można zauważyć, że obsługa sklepu nie sypie z rękawa zmyślonymi datami premier (wszystkie wymienione tytuły mają pojawić się na rynku wg Base "od 31 grudnia 2017"). Czyżby zatem rzeczony sklep nieopatrznie zdradził datę premiery Red Dead Redemption 2? Miejmy nadzieję, bo perspektywa zagrania w taki hit już we wrześniu brzmi cudownie...

Źródło: http://www.base.com/buy/product/red-dead-redemption-2-xbox-one/dgc-redd2x1.htm

Tagi: Red Dead Redemption Red Dead Redemption 2 Rockstar Take-Two