Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2017 19:58
Protagonista z Assassin's Creed Revelations
1741V

Wsteczna Kompatybilność na Xbox One z nowymi smakołykami

Microsoft zapowiedział dzisiaj nie tylko kwietniową ofertę Games with Gold. Firma zadbała również o zaprezentowanie tytułów, które są dostępne we Wstecznej Kompatybilności. Gracze mogą szykować się na trzy mocne gry.

Amerykańska korporacja wciąż rozwija Wsteczną Kompatybilność. Lista produkcji dostępnych z Xboksa 360 na Xboksie One wciąż rośnie i gracze mogą powracać do ulubionych tytułów. Najnowsze zestawienie wygląda naprawdę nieźle.

Street Fighter IV na Xbox One. Nowe tytuły we Wstecznej Kompatybilności

Posiadacze Xboksów One nie mogą specjalnie narzekać na ostatnie oferty Games with Gold i stałą rozbudowę Wstecznej Kompatybilności. Ostatnia aktualizacja tej drugiej usługi jest w zasadzie po części konsekwencją kwietniowego GWG.

Gracze od dzisiaj mogą na Xboksie One włączyć:

  • Darksiders
  • Darksiders II 
  • Assassin's Creed Revelations

Dwa z trzech tytułów trafi do nadchodzącej oferty Games with Gold, ale jeśli posiadacie te pozycje na półce lub macie cyfrowe wersje, to nie musicie czekać z zabawą do przyszłego tygodnia. Produkcje zadziałają już dzisiaj.

Od siebie mogę szczególnie polecić serię Darksiders – opowieści o Jeźdźcach Apokalipsy wyrwały z mojego życia sporo godzin. Cenie sobie bardzo dwójkę i czekam na oficjalną prezentację trzeciej historii. Nie jest wielką tajemnicą, że THQ Nordic zamierza wciąż rozwijać uniwersum.

Materiał: Darksiders 2 | Official Trailer 

Źródło: Twitter.com

Tagi: microsoft wsteczna kompatybilność xbox 360 xbox one