Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2017 18:52
Destiny: Age of Triumph fabularny zwiastun
579V

Destiny: Age of Triumph. Zwiastun premierowy zapowiada ostatnie atrakcje w Destiny

Należycie do grona graczy wyczekujących na wielką zapowiedź Destiny 2? Nie dzisiaj. Bungie właśnie zaprezentowało finałowy zwiastun Destiny: Age of Triumph, czyli ostatniego rozszerzenia do pierwszej przygody Strażników.

Od kilku godzin znamy datę premiery Destiny 2. Bungie oczywiście nie potwierdza informacji, ale temat podłapały największe redakcje, więc możemy mieć pewność, że nie jest to przypadek. Zanim jednak otrzymamy konkrety o nowej pozycji, możemy przygotować się na zakończenie Destiny.

Destiny w Encyklopedii PPE.pl

Age of Triumph jest zapowiadany jako „epicki finał długiej drogi, którą gracze pokonali w świecie Destiny”. Na zainteresowanych czekają nowe wyzwania, zadania, ikoniczne Raidy, a także nowy modyfikator Daybreak Nightfall. Studio wykreowało również kolejne bronie, elementy wyposażenia oraz inne przedmioty.

Z tych przyjemności mogą skorzystać posiadacze Destiny: Rise of Iron, a premiera została zaplanowana na 28 marca, czyli już w najbliższy wtorek.

Wracając jeszcze do Destiny 2 – możecie mieć pewność, że prezentacja nadciąga. Kilku branżowców wspomniało, że słyszało o grze i już wkrótce otrzymamy wszystkie szczegóły. Według niektórych plotek, pierwszy zwiastun zostanie opublikowany jeszcze w tym tygodniu, choć niektórzy twierdzą, że ujawnienie odbędzie się w okolicy ostatniego dnia miesiąca.

Graczy na pewno zainteresuje fakt, że Destiny 2 ma zadebiutować jednocześnie na trzech platformach – PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Materiał: Destiny: Rise of Iron - Age of Triumph Launch Trailer

Tagi: Activision Bungie destiny