Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2017 16:24
Główny bohater Prey, Morgan Yu
548V

Prey. Zwiastun przedstawia głównego bohatera - tylko Yu może ocalić świat

W najnowszej produkcji Arkane Studios nie zabraknie tajemnic. Jedną z nich jest postać głównego bohatera, który był poddawany licznym zabiegom. Morgan Yu jest jedyną nadzieją świata.

Małymi krokami zbliżamy się do premiery Prey, więc deweloperzy zapraszają na kolejny, bardzo ciekawy materiał. Tym razem Arkane Studios postanowiło opowiedzieć o głównym bohaterze, który nie jest zwykłym facetem.

Prey w Encyklopedii PPE.pl

Autorzy nie ukrywają, że postać głównego bohatera od początku jest zagadką. W grze w przeciągu pierwszych chwil nie otrzymamy informacji na temat protagonisty. To od gracza zależy, jak zachowa się Morgan Yu – pomoże pozostałym członkom załogi Talos I, a może  zainstaluje więcej mocy obcych i jednocześnie wpłynie na swoją ludzką naturę?

"To, co Morgan decyduje się zrobić po ataku obcych na stację, jest ważne. Wszystko przyczynia się do tego, jak będzie wyglądało zakończenie gry. Istotne też jest, jak inne postacie będą na ciebie reagować, i jak będą cię traktować. To właśnie zdefiniuje, kim jest Morgan."

Powyższe słowa wypowiedział  główny projektant systemów, Seth Shain, który nie ukrywa, że podczas przygody podejmiemy wiele trudnych, moralnych wyborów, które wpłyną na zakończenie.

Prey zadebiutuje na rynku 5 maja, ale zamawiając pozycję przed premierą otrzymacie strzelbę Margrave (dziedzictwo rodu Yu) oraz trzy neuromody (umożliwiające zdobycie nowych umiejętności), dwie apteczki, wyjątkowe ulepszenie i szereg innych prezentów, które pomogą zainteresowanym uratować świat przed tyfonami. Pełen zestaw zobaczycie w galerii. 

Materiał: Prey – tylko Yu może ocalić świat

Tagi: