Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2017 19:32
Sporo szczegółów z Beat Cop i ładne logo
458V

Beat Cop. Gameplay przedstawia 11 faktów na temat gry

Beat Cop zadebiutuje na rynku jeszcze w marcu, więc wydawca postanowił przygotować bardzo ciekawy materiał. 11 bit studios ujawniło film, który prezentuje najróżniejsze smaczki z tytułu. 

W Beat Cop wcielimy się w gliniarza z problemami. Jack Kelly był do niedawna znanym i cenionym detektywem, ale został wrobiony w morderstwo. Z tego powodu został zdegradowany i wrócił na ulicę. Teraz każdego dnia użera się z  okoliczną społecznością, stara się nie zginąć z rąk lokalnej mafii, a jednocześnie szuka poszlak, które mogą oczyścić jego dobre imię.

Beat Cop w Encyklopedii PPE.pl

Najnowszy materiał w świetny sposób prezentuje pozycję, bo pozwala spojrzeć na wszystkie najważniejsze elementy gry, a dodatkowo możemy w końcu zerknąć na kilka fragmentów rozgrywki. Pozycja charakteryzuje się wielowątkową i nieliniową opowieścią z wieloma zakończeniami, zróżnicowaną mechaniką, atmosferą z lat 80-tych oraz dopracowaną grafiką retro.

Zamawiając Beat Cop w Polsce możecie zgarnąć edycję premium (59,90 zł), która zawiera kilka ciekawych smakołyków:

  • Gra
  • Panorama Brooklynu
  • Cyfrowy soundtrack
  • Drukowany plakat
  • Cyfrowy fankit
  • Drukowane akta sprawy

Dodatkowo zamówienia przedpremierowe są upiększone ścieżką dźwiękową na kasecie analogowej. Muzykę do Beat Cop przygotował Piotr Musiał, który pracował z 11 bit Studios nad This War of Mine.

Materiał: 11 FACTS about Beat Cop - gameplay video

Tagi: