Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2017 20:28
Absolver gameplay prezentuje ciekawą walkę
881V

Absolver. Gameplay prezentuje 15 minut taktycznej walki

Byli deweloperzy z Ubisoftu pracują nad bardzo ciekawym Absolver. Produkcja wyróżnia się na tle konkurencji bardzo rozbudowanym systemem walki. Ta gra może odnieść spory sukces. 

Absolver intryguje od pierwszej zapowiedzi. Autorzy postanowili przygotować RPG akcji z bardzo rozbudowanym systemem walki. W grze wcielimy się w specjalnych obrońców tytułowej krainy. 

Absolver w Encyklopedii PPE.pl

Autorzy postanowili pokazać długi gameplay prezentujący sam początek rozgrywki. Nie bójcie się jednak o wielkie spoilery, bo pierwsza kraina w Absolver to typowy tutorial, który uczy podstaw walki.

W grze pojawią się cztery style, dzięki którym gracze stworzą specjalne kombinacje ataków. Jest to prosty system pozwalający tworzyć combosy – w ten sposób śmiałkowie otrzymają pełną swobodę w kreowaniu taktyk.

Patrząc na gameplay mam wrażenie, że autorzy w ostatnich tygodniach zapoznali się z For Honor – choć w sumie pochodzenie deweloperów pozwala sądzić, że do niedawna twórcy pracowali właśnie nad tym tytułem. W pozycji najważniejsze będzie wykorzystanie możliwości bohaterów, odpowiednia reakcja na ruchy rywali, zwrócenie uwagi na staminę i w sumie taka zabawa może odnieść spory sukces.

W Absolver pojawi się pełnoprawna kampania, w której poznamy historię krainy, ale jednocześnie śmiałkowie wezmą udział w licznych pojedynkach PVP. Twórcy pozwolą również pobiegać po świecie znajomym – w kooperacji razem poznamy wydarzenia.

Materiał: Absolver Gameplay 

Źródło: YouTube.com

Tagi: absolver gameplay sloclap