Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2017 19:03
Pandy z Animal Rivals
476V

Animal Rivals. Zwiastun prezentuje imprezową grę z Gdańska

Rodzime Blue Sunset Games wciąż pracuje nad swoją pierwszą produkcją. Animal Rivals zaoferuje zainteresowanym liczne mini-gry, które mogą zaciekawić wielu graczy. Zobaczcie pierwszy zwiastun prezentujący grę z Gdańska.

Pierwszy raz o Blue Sunset Games wspominałem 23 grudnia ubiegłego roku. Wtedy to otrzymaliśmy wiadomość o powstaniu nowego studia, które pracuje nad dwoma ciekawymi projektami. Wciąż nie możemy liczyć na konkrety dotyczące intrygującego Mecha Fall, ale autorzy coraz to śmielej prezentują Animal Rivals.

Animal Rivals w Encyklopedii PPE.pl

Animal Rivals to produkcja skierowana dla fanów najróżniejszych imprezowych tytułów. W grze pojawi się wiele ciekawych mini-gier, które poznamy w maksymalnie cztery osoby.

Na dobry początek wybierzemy jednego z bohaterów – w Animal Rivals znajdzie się między innymi panda, czy też wykoksowany szczur – a następnie rozpoczniemy zabawę. W zależności od wybranych atrakcji będziemy między innymi łapać kule, zbierać owoce, uciekać, czy też tworzyć jedzenie. Studio wciąż nie potwierdziło wszystkich trybów, choć autorzy zapewniają, że w pozycji nie będziemy się nudzić.

Przed deweloperami jeszcze pewnie sporo pracy, ale możemy mieć pewność, że tytuł w tym roku trafi na PlayStation 4 i komputery osobiste.

Materiał: Animal Rivals - First Trailer

Tagi: